ARTYKUŁY PRASOWE

Krynica Morska hotel nad morzem

Apartamentowce na Mierzei Wiślanej budują się chyba w każdej nadmorskiej miejscowości. A w Krynicy Morskiej już za trzy lata będzie gotowy czwarty hotel, położony zaledwie 50 metrów od plaży. Tereny budowy już nie dziwią wczasowiczów, to raczej powszechny widok na Mierzei Wiślanej. A im większa budowa, tym bardziej przyciąga uwagę i choć przez szczelne ogrodzenie niewiele widać, zawsze można zobaczyć wizualizację budynku na plakacie tuż obok powstających murów.

- Zmieniają się gusta i wymagania osób odpoczywających na Mierzei Wiślanej - mówi właściciel wilii Joker w Krynicy Morskiej, który buduje nowy hotel. - Już pomijając wysoki standard wynajmowanego pomieszczenia, istotną rolę odgrywa odległość do morza, która najlepiej, by była jak najkrótsza, a już maksymalnie może wynosić 200 metrów od wody.

Prawie nad samym morzem w Krynicy Morskiej trwają prace budowlane, rozbudowuje się Hotel Continental, Margo buduje apartamentowce, a 50 metrów od plaży buduje się kolejny hotel w Krynicy.

Krynica Morska

- Budynek będzie miał sześć kondygnacji, w tym dwie kondygnacje podziemne, w których będzie między innymi basen i spa. Za trzy lata stanie tutaj pierwszy czterogwiazdkowy hotel w Krynicy, który będzie miał około 5 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, z okien wyższych pięter będzie rozciągał się wspaniały widok na morze...

-Budynek, które aktualnie powstaje, tworzy kompleks rekreacyjno-hotelowy - mówi Jan Romaniuk. - Zapewniam, że mój hotel nie będzie tylko noclegownią. To będzie miejsce, gdzie turyści miło spędzą czas, gdzie będzie można się również pobawić.

Adres: ul. Nowa 19, 82-120 Krynica Morska
Telefony: +48 55 247 65 50,
+48 601 662 725, +48 723 077 777 ZADZWOŃ
E-mail: joker@mierzeja.com