ARTYKUŁY PRASOWE

O Krynicy Morskiej...

Krynica Morska to niewielkie miasteczko a zarazem najmniejsza gmina w Polsce. Otoczone z jednej strony wodami Morza Bałtyckiego i Zatoki Gdańskiej a z drugiej Zalewu Wiślanego. Cała Mierzeja Wiślana to rezerwat a jego powierzchnię stanowi około 90% lasów, po których bezpiecznie można spacerować lub wybrać się na wycieczkę rowerową.

W kierunku Piasków dojedziemy do plaży naturystów, najdalej wysuniętego portu rybackiego i granicy z Rosją. Idąc w kierunku Kątów Rybackich natkniemy się na Rezerwat Kormoranów. W Sztutowie odwiedzimy obóz koncentracyjny. Dojdziemy aż do Stegny i Jantaru. Idąc na wschód opalimy prawą stronę ciała ,wracając lewą. Złota i równomierna opalenizna bez uciążliwego leżenia na piasku będzie długo gościła na ciele i przypominała o ekstra wakacjach.

Krynica Morska

Ta miejscowość turystyczna rokrocznie przyciąga mnóstwo turystów, którzy zachwycają się pięknym krajobrazem naszego miasta i pięknem tutejszych lasów.

Nie tylko znajdziesz tu tanie i komfortowe noclegi, ale i dużo miejsc do zwiedzania takie jak rezerwat kormoranów, obóz koncentracyjny Sztutowo a w pobliżu zamek krzyżacki w Malborku.

Historia Krynicy Morskiej zaciekawiła już niejednego turystę. Poza tym znajdują się tu liczne pensjonaty i hotele , ośrodki wczasowe i wypoczynkowe a w sezonie rejsy statkami żeglugi przybrzeżnej po zalewie wiślanym do Elbląga i Fromborka.

Noclegi nad morzem bardzo popularne w dzisiejszych czasach tym bardziej, że do Krynicy Morskiej jest łatwy i szybki dojazd z nowo wyremontowanej drogi E7 od strony Warszawy, Olsztyna Elbląga i Gdańska.

Krynica Morska zapewnia nie tylko udany wypoczynek nad morzem na szerokich,piaszczystych plażach ale również świetną zabawę dla całej rodziny.

Adres: ul. Nowa 19, 82-120 Krynica Morska
Telefony: +48 55 247 65 50,
+48 601 662 725, +48 723 077 777 ZADZWOŃ
E-mail: joker@mierzeja.com