ARTYKUŁY PRASOWE

Dzwonię do Pana w nietypowej sprawie,czy są jeszcze wolne pokoje?

Gorące, od dawna nie spotykane lato, upały ponad 35 stopni. Piasek parzący w stopy. Nie sprawdziły się czarne przewidywania synoptyków że w lipcu będzie zimno, a słońce zagości dopiero w sierpniu. Nie sprawdziły się też plotki o brudnych plażach z powodu powodzi. Woda i plaże są czyste co potwierdzają badania sanepidu.

Willa Joker - Krynica Morska

Turyści zaczęli szukać wolnych pokoi aby miło nad czystym morzem i w chłodzie spędzić czas. Krynica Morska, słynny kurort i najmniejsze miasto w Polsce w swojej oferuje ma ok 50 tysięcy miejsc noclegowych, a dziennie odwiedza nas nawet sześćdziesiąt tysięcy turystów, nie tylko krajowych. Często odwiedzają nas również rodacy pracujący np. w Irlandii, Anglii, Niemczech. Baza noclegowa co roku powiększa swoją liczbę i standard. Powstają nowe pensjonaty i hotele o wysokim standaryzacje. Są dostępne pokoje z klimatyzacją co w tym roku nie jest bez znaczenia.W takich pokojach można przyjemnie przeczekać największe upały, a poza tym nie dochodzi hałas z sąsiednich ulic. Nie ma też problemów z nocnymi owadami.

W ostatnich latach na ul. Nowej powstało kilkanaście nowoczesnych pensjonatów skupiających w jednym miejscu ok. 400 miejsc noclegowych. Docelowo będzie tu centrum noclegowo-hotelowe na około 1000 miejsc noclegowych, restauracji i kawiarni. Ulica Nowa zlokalizowana jest w centrum Krynicy Morskiej. Stąd wszędzie blisko: do portu jachtowego i Zalewu Wiślanego 200m, do morza, Zatoki Gdańskiej i plaży 600m. Przy molo zawsze organizowane są ciekawe rozrywki,karuzele a z portu odpływają statki do Fromborka oraz rejsy po Zalewie Wiślanym.

Z naszych pensjonatów klienci zawsze wyjeżdżają zadowoleni i wracają do nas nawet po kilkanaście razy w ciągu kilku lat. Liczne smażalnie ryb (również z Bałtyku) gwarantują zdrową konkurencje i smaczne posiłki. Turyści często kupują ryby np. wędzone i zabierają do domu.Można też łowić ryby samemu lub kupić u rybaków. Jeżeli chcesz wypocząć i nabrać sił do dalszej pracy Krynica Morska jest najlepszym pomysłem.

Adres: ul. Nowa 19, 82-120 Krynica Morska
Telefony: +48 55 247 65 50,
+48 601 662 725, +48 723 077 777 ZADZWOŃ
E-mail: joker@mierzeja.com