ARTYKUŁY PRASOWE

Lato, lato i po lecie...

Lato lato i po lecie. Czekamy na piękną polską jesień. Lato i piękna słoneczna pogoda pomału ustąpią miejsca jesieni. Miejmy nadzieję że wrzesień będzie ciepły i słoneczny, że tłumy turystów odwiedzą Krynicę Morską, mile spędzą czas, a pensjonaty, hotele i restauratorzy odrobią straty z mają i czerwca.

We wrześniu Krynicę odwiedzają przeważnie rodzice z małymi dziećmi, emeryci i studenci. Ceny po sezonie są atrakcyjne, na każdą kieszeń, na poziomie 20 do 40 zł za osobę. Krynica Morska stanowi idealną bazę wypadową, do sąsiednich miejscowości i ich atrakcji turystycznych. Można pojechać do Gdańska, Gdyni i Sopotu. Można również do zamku w Malborku. Spacery wzdłuż morza nie zależnie czy spokojnego czy wzburzonego są zawsze bardzo ciekawe.

Czas mija nie wiadomo kiedy. Z Krynicy Morskiej można wzdłuż morza pójść do Piasków i dalej do samej granicy państwa. Jest to spacer 15 km w jedną stronę. Można też pójść do Kątów Rybackich lub Stegny. Taki sposób na wypoczynek to ruch którego każdemu z mas brakuje a jednocześnie oddychanie powietrzem nasyconym jodem. Jod jest zalecany przez lekarzy przy chorobach związanych z drogami oddechowymi. Najwięcej jodu jest oczywiście po burzy. Takie spacery nie męczą organizmu, a doładowują go niesamowitą ilością energij która będzie niezbędna do przetrwania długiej i mroźnej zimy.

Willa Joker - Krynica Morska

Można też pokusić się i wybrać na grzyby. We wrześniu w Krynicy Morskiej jest bardzo spokojnie. Nie ma już dyskotek i hałaśliwej młodzieży. Pensjonaty sprzedają pokoje niemal po kosztach. Idealne miejsce i czas aby tanio, cicho i spokojnie spędzić urlop czy wczasy. Bardzo atrakcyjnym pensjonatem jest Willa Joker. Położony w samym centrum Krynicy Morskiej, ale w bocznej, cichej uliczce, gwarantuje ciszę i spokój a jednocześnie wszędzie jest blisko.

Pokoje wyposażono w nowoczesne, szczelne okna, akustyczne drzwi. W pensjonacie jest galeria pięknych obrazów.W każdym pokoju jest klimatyzacja z funkcją grzania. Wczasowicz może sam włączyć ogrzewanie w pokoju nie pytając nikogo o pozwolenie. We wrześniu jeszcze nikt nie ogrzewa pokoi. Jest to szczególnie ważne przy małych dzieciach i zapewnia noclegi na bardzo wysokim poziomie...

Zapraszamy do hotelu nad samym morzem w Krynicy Morskiej, do plaży 60 metrów.

Adres: ul. Nowa 19, 82-120 Krynica Morska
Telefony: +48 55 247 65 50,
+48 601 662 725, +48 723 077 777 ZADZWOŃ
E-mail: joker@mierzeja.com