ARTYKUŁY PRASOWE

Willa Joker

Osoby cierpiące na większość alergii, szczególnie związanych z pyleniem drzew i traw,znajdą w Krynicy Morskiej znakomite warunki i rewelacyjnie czyste powietrze. Osobiście znam osoby które w dniach większego pylenia nie mogą sobie poradzić ze łzawieniem i spuchniętymi oczami pomimo zażywania przepisanych leków. A wystarczy że przyjadą do Krynicy Morskiej i po kilku godzinach opuchlizna i łzawienie całkowicie ustępują. Jedna turystka z Białegostoku na co dzień uzależniona od zażywania lekarstw na alergię po przyjeżdzie do Krynicy przez cały tydzień pobytu nie brała absolutnie żadnych lekarstw i czuła się bardzo dobrze. Tak dobrze że jej mąż nie mógł się nadziwić i stwierdził że będą tu przyjeżdżali co roku. Był to ich pierwszy przyjazd do Krynicy Morskiej i na pewno nie ostatni.

Willa Joker - Krynica Morska

Przyczyna tego może być między innymi położenie Krynicy na niemal końcu Mierzej Wiślanej. W tym miejscu Mierzeja ma ok 800 m. szerokości, z obu stron otoczona masami wód Bałtyku i Zalewu Wiślanego. Dominują tu lasy iglaste,a ewentualne pyłki są zwiewane przez wiatry nad wodę i tam przyklejają się do lustra wody. Poza tym nie ma tu żadnego przemysłu który zanieczyszczałby atmosferę. Jerzeli masz problemy z alergią tego rodzaju przyjedż do Krynicy w momencie największego nasilenia objawów i sam sprawdż.

Jod obecny w powietrzu jest zbawienny dla osób chorych na gardło. Jodu jest najwięcej po burzach a więc na wiosnę i jesienią. Krynica Morska nie na darmo od dawien dawna miała status uzdrowiska.

Adres: ul. Nowa 19, 82-120 Krynica Morska
Telefony: +48 55 247 65 50,
+48 601 662 725, +48 723 077 777 ZADZWOŃ
E-mail: joker@mierzeja.com